| AmberLOVE a întrebat:

Eu maine voi merge in Egipt pentru 7 zile insa nu stiu sigur daca e sigur sa calatoresc in Hurgada din cauza razboiului! Puteti sa imi spuneti daca e sigur? Va rog!

Răspuns Câştigător
| MădălinaDinu a răspuns:

Mai bine n-ai merge in Egipt. E foarte periculos din cauza razboiului, mai bine tiai alege alta localitate, dar Egipt-u nuwinking

2 răspunsuri:
| Ionutturcea11 a răspuns:

Nu ai de ce te teme!
Astea Sunt doar niste legende!
Funda!

| GutuvanMorgan a răspuns:

Zonele de conflict au fost intotdeauna zone in care calatoresti doar daca esti aventurier innascut, reporter sau vrei sa mori intr-un mod mai ...altfel.S-ar putea sa nu mai vii de-acolo pe picioarele tale. Vacanta placuta