| GeorgiVerma a întrebat:

Buna TPU.In curand prietena mea din Asia o sa vina in vizita la mine.Ma intereseaza ceva obiective turistice sau locuri dragute unde am putea merge in Sibiu.Astept ideeeeeei! ^.^

Răspuns Câştigător
| Alfreda a răspuns:

Muzeul National Brukenthal, Muzeul de locomotive cu abur. O poti duce sa se relaxeze si sa se bucure de frumusetea Parcului Sub Arini sau a Parcului Dumbrava sau a Gradinii Zoologice. Mai sunt bisericile, de asemenea, superbe. Daca vine in acest sezon, puteti sa mergeti si la Paltinis..ai foarte multe variante. Distractie placuta!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AllForOneAndOneForAll a răspuns:

CENTRUL ISTORIC. centrul. Zidurile cetatii, Turnurile de aparare si cele trei piete istorice: Piata Mare, Piata Mica si Piata Huet

| GeorgiVerma explică (pentru AllForOneAndOneForAll):

Nu consider ca e ceva inderesant sa stai sa te uiti la zidurile din Cetatii' laughing
Oricum mersi. >big grin

| myiau a răspuns:

De ce nu o duci la o cabana pe munte de ex turnuri sau podragu. i.ar placea enorm de mult