| Svartedauden a întrebat:

La mine la scoala, se organizeaza excursii gratis pentru cei care au rezultate bune la invatatura. Eu am fost aleasa sa merg sau in Turcia sau in Lituania. Nu stiu ce tara sa aleg. Imi puteti da cateva informatii despre fiecare tara? De ce ar trebui sa merg in una si in cealalta nu? Multumesc anticipat! Dau FUNDA pentru cel mai convingator raspuns! ^_^

Răspuns Câştigător
| Skynex23 a răspuns:

Turcia dc? Simplu uite aici :
1.Are cel mai mare WaterPark din lume
2.Plaja este fantastica
3.Mancarea te "gadila" pe limba
4.Sunt bune gazde happy
Lituania nu stiu adica ar trebuie sa te gandesti si tu "ma uite despre Turcia am mai auzit de aia si aia si vreau si eu sa vad"
Cand la Lituania eu personal nu am auzit despre un centru turistic la ei. nu stiu poate sunt eu sungurul dar sfatul meu este Turcia
Sper sa iti fie defolos

4 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Incearca Lituania e deja in U.E. si cred ca ai ce vedea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As alege Turcia e o tara frumoasa!
Multe obiceiuri!
La mare e si foarte frumos!
Mancare foarte buna!
Si sunt multe altele!
Sper ca te-am ajutat!

| Alex_Cata_1991 a răspuns:

Turcia este o tara frumoasa alege-o

| bianca112 a răspuns:

Lituania! Turcia poate o să mai ai ocazii să o vizitezi, dar Lituania mai rar! Acum, depinde, dacă mergi la plajă, alege Turcia, dar dacă nu, cu siguranţă Lituania!