| SüßesHäschen a întrebat:

Buna TPU...Peste 2 ani as vrea sa ma mut in America prima data am vrut sa ma mut in Colorado(Denver) si acum mi-ar place Los Angeles.
1.Imi puteti spune si alte locuri unde as putea locui.
2.Ce parere aveti despre Colorado(Denver)?
3.Si despre Los angeles.
FUNDA

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E atat de mare SUA incat am putea sa iti insiruim 1000 de locuri, important e insa unde iti gasesti tu loc de munca, casa si ce mai ai nevoie... sau esti genul de copil naiv de 14 ani care crede ca se muta in America si acolo totul e lapte si miere si totul cade din cer?

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Sunt orase urate, visul american e un cosmar, sunt f multe taxe si impozite

| LoriLoL a răspuns:

De ce tiam spune noi unde sa locuiesti'laughing oricum intrebarea ta e putin cam penibila.nu ai mai mult de 14 ani

| SüßesHäschen explică (pentru LoriLoL):

Am 17...si cum am zis si in intrebare ``Peste 2 ani as vrea sa merg``si asta ar veni la 19 ani.

| LoriLoL a răspuns (pentru SüßesHäschen):

Putin imatur/a la varsta ta..toate cele bune!

| SüßesHäschen explică (pentru LoriLoL):

Imatura.