| Alle15 a întrebat:

peste 6 zile merg la MARE! Nu am mai fost niciodata si sunt foarte entuziasmata.Mergem cu inca 3 familii(prieteni de familie cu noi) si, sincer, habar-n-am ce sa-mi iau la mine.Ma refer la obiecte si alte chestii, nu la haine.Stiu ca unii dintre voi care veti raspunde ati fost la mare, si de aceea va cer un sfat! Si ce activitati putem face dupa ora 10-11, ca nu avem cumsa iesim la plaja ca este foarte calddddddd! Multumesc, si doresc cat mai indetaliat, deci, pe o coloana ce sa-mi iau iar pe alta activitati! Funda si vot!

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Wow n-ai mai fost.ma rog sa lasam asta
dc sa nu mergi pe plaja dupa 10? e atunci nici nu cred ca ma trezeamlaughing deci:
-haine
-crema de plaja
-laptop
-telefon
-Ipod (mp3 sau ce ai)
-incarcatorul si castile de la telefonhappy
-aparat foto
-carti de joc (daca o sa fie o zi in care ploua o sa-ti prinda bine)
-dulciuri (dar nu de ciocolata ca se topesc)
-sper ca te ajuta raspunsul asta

4 răspunsuri:
| gogaie998 a răspuns:

Costum de baie, tricouri, umbreluta, mergeti la piscina, depinde de hotel
bafta :*

| Radaa a răspuns:

Sa'ti iei:daca ai mp3, lotiune de plaja, crema de hidratare, eu mai luam rebusuri pe plaja, o carte poate,
ce sa faci :
cand veneam de la plaja ori dormean ca eram pre obosita ori jucam carti cu familia sau citeam, rebusuri
sper ca te-am ajutat

| CastraveteMurat a răspuns:

Ce sa iti eithinking in general obiectele personale. lucrurile care crezi tu ca o sa iti trebuiasca. noi nu stim deci. :]

activitati... cum a zis si Rada, sa jucati carti, rebusuri chestii de genu :]

sper ca am ajutat;]
byee :**

| djlamaie a răspuns:

Daca ai telefon cu card umple-l cu muzica un pachet de carti etc(gasiti app orice pe acolo daca va lipseste ceva)