| Andreiu68 a întrebat:

Raspunsuri urgente! Cunosc o fata de 6 ani de zile si suntem in relatii bune de prietenie,ieseam toti in gasca, radeam, ieseam in oras toti etc. Dupa fata a plecat in strainatate si acum de 4 luni s-a intors in tara. Cand a venit inapoi in tara mi-a dat mesaj daca iesim pe afara ca nu ne-am mai vazut de 2 ani si etc si am iesit, o zi, doua,trei, dupa cred ca ne-am apropiat,zic cred pentru ca imi da mesaje pe telefon,Facebook cu ce fac si daca iesim azi,cand iesim mergem la brat, cand stam jos pe o banca mai sta cu capul pe umarul meu,cu picioarele pe mine, ma mai ea de mana ca cica ii e frig,ma intreaba camd iesim si noi intr-un club sa me distram, ce fac de revelion, ca ea nustie ce face si nu crede ca il face, adica sunt niste chestii care nu se pot face doar daca simte ceva pentru mine sau invers.As face cumva sa o trag de limba sa vad daca ma place,zic asta pentru ca suntem,,prieteni" de mult timp ne spunem totul fara sa ne ferim,mi-a spus cand a facut sex,cu cine a facut ce, ca ala asa si asa,prostii din astea intime ei, ca sorasa,si măsa si eu ii spun asa oarecum cu un ton nu esti tu iubirea mea, ma mai iubesti si din astea si raspunde si ea mai asa, dintotdeauna sunt iubirea ta. Habar nu am ce sa fac, pare ceva imatur dar totodata e complicat. Avem ambii 20de ani.

1 răspuns:
| Eduard196 a răspuns:

Baga-te bai pe ea. Zi-i sa iesiti amandoi, si dupa ce accepta (o sa accepte pentru ca te vrea) du-o unde preferi tu, unde te simti tu bine, apoi spune-i ca simti ca vrei sa te culci cu ea si o sa vrea si ea ca e atrasa de tine. Bafta