| ana112233 a întrebat:

Plec in Costinesti zilele urmatoare si as vrea sa va intreb ce locuri/lucruri imi recomandati.Inafara de Gogoasa Infuriata,Ice'n'Go,ce "gustari" ati mai mancat si sunt bune,ce terase v-au impresionat si ce locuri ati mai vizitat? Stiu ca vii la mare ca sa stai pe plaja, doar ca eu vreau sa vad si statiunea.Multumesc frumos pentru raspunsuri, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Hevnoraak a răspuns:

Să mergi la mare doar pentru plajă e stupid.
E ceva de nedescris să te plimbi seara prin staţiuni să vezi viaţa de noapte.
Distracţie până dimineaţa, aer curat, briza mării.
Sau să vezi răsăritul soarelui în larg.