| Priap a întrebat:

voi pleca la vara in vacanta, am de ales intre seattle-america, sau Australia, unde ma indrumati?

11 răspunsuri:
| Goje_Alexandru_1999 a răspuns:

Seattle se afla langa ocean si ploua mai mult si este caldut, iar in Australia este mereu cald, cred ca ar fi mai frumos in Australia.

| DiamantulAuriu a răspuns:

Seattle-america

| mola a răspuns:

Australia, dar e foarte departe de Romania. Mai bine e in Bulgaria.

| rocket a răspuns:

Australia. Mi se pare mult mai interesanta. Poti sa ceri oferte pentru vacante de pe www.idealtour.ro

| iiCireshica a răspuns:

Australia!love struck

| kennethxx a răspuns:

Australia happy E clima mai calda.

In SUA sunt si o cramada de pericole... happy

| DNSK a răspuns:

Tokyo

| Andreime a răspuns:

Seattle!winking

| darrio2007 a răspuns:

Australia.

| Addina a răspuns:

Nu stiu ce sfat sa iti dau, vreau doar sa iti spun ca exista 20 de specii de serpi veninosi, iar 17 dintre aceste specii traiesc in Australia. big grin

| PedoBarbie a răspuns:

Australia e cel mai frumos loc.