| alexandra_1780 a întrebat:

Buna am revenit...pe unde ati fost vara asta? De exemplu eu am fost in vacanta in Australia si a fost detul de frumos, voi ce locuri ati vizitat?

6 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Uau... super tare. eu m-am mutat intr-o casa noua

| St!L a răspuns:

Litoralul romanesc!

| Gabry a răspuns:

Am fost la mare in Saturn, intr-o tabara cu scoala si la Lacul Sf. Ana.
Cred ca te-ai distrat de minune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost la HErculane, piscina, apa termala, am trecut putin prin Croatia, coastele Dalmate, a fost foarte foarte frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum mai este la SF ana? superba zona n-am mai fost de mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Nu am luat concediu până acum și nu plănuiesc nimic decât în momentul plecării.
Bine te-ai întors sănătoasă.
Pa, pa.