| valhala90 a întrebat:

Buna tuturor TPU-istilor.As avea nevoie de cateva sfaturi de la voi. Vreau sa merg impreuna cu prietena si cativa prieteni intr-o mica escapada daca pot sa ii zic asa, j as fi vrut sa imi dati jmie cateva sfaturi despre cewle mai tari locrui unde ati fost voi sau unde ati vrea sa mergeti(din tara). Astept sugestiile voastre. Dqau funda pentru cel mai tare loc

3 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Oriunde ati merge daca dragostea e maxima si mai aveti si-o gasca distractiva vacanta voastra va fi de vis.

| a1doru a răspuns:

Sa nu uitati alcoolul!rolling on the floor

| valhala90 explică:

Va rog sa raspundeti la intrebare doar cei care mi-ar putea da un sfat cu privire la locatie