| Durbaca_Alex_1998 a întrebat:

Buna vreau sa stiu si eu ceva?
Un tren care pleca de la Braila -Bucuresti Nord -Sinaia dar scrie acolo ca exista vagoane directe pentru tren ce inseamna asta ca la Ploiesti schimbam vagoanele si mergem direct la sinaia fara sa mai merem [rin Bucuresti

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

In orice gara, exista birou de informatii --- intreaba acolo!

| mihai69 a răspuns:

Dacă e Brăila - București - Sinaia (și mai departe probabil, spre Brașov etc.) ȘI spune că are vagoane directe până la destinația finală, înseamnă că dacă te urci în acele vagoane nu va trebui să schimbi trenul / vagonul de când pleci până când ajungi la destinație. Nu că ar ocoli vreo stație de pe parcurs, că n-are cum!
rolling on the floor