| pissy1 a întrebat:

vreau sa va spun ca anul acesta in iulie ma voi duce la mare.Intrebarea mea este daca hotelul Camelia din Jupiter are conditii bune si daca camerele sunt destul de amenajate(astept un rasp. in cunostiinta de cauza). MULTUMESC dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| Bibishorrrr a răspuns:

Iti pot spune doar atat. Daca iti doresti o vacanta frumoasa du-te.Conditile sunt nu bune ci super bune, nu e nici foarte mult de mers pana la plaja, pretul este si el rezonabil.Am fost eu acum 1 saptamana.Iti doresc distractie placuta! Funda?