| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua! Am nevoie de o geanta de voiaj încăpătoare. Ideea e sa-mi încapă 3-4 perechi de blugi, 3-4 bluze și 2 pulovere. Deodorant, machiaje, parfum, crema de corp și o pereche de adidasi. Ce dimensiuni îmi recomandați? Sau ce dimensiuni aveți la geanta de voiaj și va încap chestiile astea. Multumesc anticipat!

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Exista magazine pentru asa ceva. De ce nu mergi sa cauti?
Si ai sa gasesti ceea ce iti trebuie.
Sa vezi cu ochii tai.
Sau ti-e lene?

| Adinutzzaa a răspuns (pentru darrio2007):

Ce îmi place când lumea vorbește in necunoștință de cauza! Deodată ce am întrebat înseamnă ca nu am timp, nu ca îmi este lene și îmi trebuie in scurt timp, de aceea voi comanda online. Dar bineînțeles ca românul la câtă răutate și venin are știe sa împroaște cu el!

| darrio2007 a răspuns (pentru Adinutzzaa):

Necunostinta de cauza pentru ca nu ai spus de la inceput ca nu ai timp. Si altul ar fi fost raspunsul meu, fetito.

| darrio2007 a răspuns:

Poftim geanta mare. Asta puteai face si tu decat sa astepti mura-n gura de la TPU.

https://www.ebagaje.ro/......-cm-negru/

| darrio2007 a răspuns:

P.S. Incapi si tu in ea pe langa ce mai ai de bagat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Un troller din ala de cabina e suficient

| Adinutzzaa a răspuns (pentru suntserios):

Ma interesează geanta de voiaj, nu troler.

| sierra1 a răspuns:

In asta incapi și tu dacă nu găsești cazare

https://www.wittchen.ro/......i,p7612237

| Adinutzzaa a răspuns (pentru sierra1):

Mă interesează geanta de voiaj, nu troler.

| sierra1 a răspuns (pentru Adinutzzaa):

Dar in ăsta aveai 2 in 1!

| Adinutzzaa a răspuns (pentru sierra1):

De acord și multumesc foarte mult de sugestie, însă ce ma interesează este geanta de voiaj căci trolere am destule.