| DaniNegoi2003 a întrebat:

Buna ziua, ati calatorit vreodata cu Romfour? Cam in cat timp ajunge in Germania?

Răspuns Câştigător
| daniela1107 a răspuns:

Romfour este cea mai neserioasa firma, atât de transport persoane cât și colete. Multe pauze aiurea și condiții nu prea ok, eu îți recomand Andra tour.

5 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

In jur de 2 zile.
Am avut rude care pleacau din Germania după masă și ajungeau abia a doua zi spre dimineață.

| Simpatic a răspuns (pentru Hyperion7):

Pai mai putin nu poti face nici daca mergi cu Bugatti catre Germania. oricum ar fi ai nevoie de pauza de la condus happy

| Hyperion7 a răspuns (pentru Simpatic):

Din păcate sau...din fericire?laughing

| Simpatic a răspuns (pentru Hyperion7):

Habar nu am, dar stiu ca e greu sa stai atata timp pe un scaun!

| Hyperion7 a răspuns (pentru Simpatic):

Face rău la hemoroizihypnotized