| anonim_4396 a întrebat:

comunitate!
Voi aveti probleme cand va cazati undeva?
Ma refer la curatenie, liniste, caldura... in general conditii de cazare.
Ca aici, de exemplu: https://wordpress.com/view/cazarinerecomandate.wordpress .com

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu am probleme. Mai toate cazările le iau pe booking sau airbnb și citesc review urile înainte

| CalatorCritic a răspuns (pentru suntserios):

Si eu le citesc. Dar multe sunt false. Sau sunt sterse cele negative.

| suntserios a răspuns (pentru CalatorCritic):

Pe booking niciodată. Nu poți trece review uri dacă nu au fost cazat acolo prin booking și nu are acces nimeni sa le șteargă. De altfel pe booking găsești tona de reviwe uri negative.

| ibaal a răspuns:

Depinde si unde te cazezi...ca daca te duci acolo unde din start stii ca e prea bine sa fie adevarat...nah,primesti si ce platestiwinking

| CalatorCritic a răspuns (pentru ibaal):

Când citești review-urile și toate sunt bune, crezi că e bine. De ce nu sunt corecți cei ce s-au cazat acolo?

| gothicbat a răspuns:

O singură dată am avut probleme în Vamă acum 2 ani, unde condițiile erau atroce.

| CalatorCritic a răspuns (pentru gothicbat):

Eh, în Vamă, e de așteptat. Dar nu și în Cluj.