| Alexandra2020 a întrebat:

Bunaaa! Maine plec la Iasi si nu prea stiu ce sa iau la mine(Lucruri-Nu haine sau mancare ) >- P.S = Inafara de Telefon,Casti, Incarcator si Bani)

Multumesccc! E urgentttttt

2 răspunsuri:
| OnlyTheScript a răspuns:

Nu cred ca o sa ai nevoie de ceva care sa te tina ocupat laughing)) din moment ce te duci la Iasi vei fi ocupat sa te uiti dupa toti derbedeii care umbla cu caruta prin oras O_O. ( stau in Iasi..crede-ma ca stiu cum e)

| Sdg123 a răspuns:

Heii happy paii..iti poti lua chestii legate de igiena personala, un jurnal, carti, ceva care sa te tina ocupat. Sper ca te-am ajutat. :*