| zamfira a întrebat:

Cand te duci vara la mare, cam cat cheltuiesti per total (cazare, masa, club etc)?

8 răspunsuri:
| vRemi a răspuns:

Undeva pe la 20-30 de milioane lei vechi, 3000 lei noi, cam asa depinde cat stai, la ce hotel, ce servicii, tara unde te duci ( de exemplu cand am fost in Italia cu familia a luat 2000 lei noi numai transportul.

| pietrean a răspuns:

Din intrebarile tale,deduc,ca ai un copil,poate esti si casatorita si tinand cont de aceste lucruri,iata ce iti recomand, din propria experienta: anul acesta, la inceputul lui iunie, am bilet cumparat de la agentie, cu EB 25%, pentru 2 pers, in Albena/Bulgaria, hotel Vita Park de 3*+, cazare, masa si bautura, cu UAI, 2 sezlonguri si o umbrela atat la piscina cat si la paja, pentru 9 nopti, am platit 465 euro(deci pana in 25 euro/noapte/pers). Transport, cu masina personala.Are parc de distractii, proaspat deschis, anul acesta. Poti merge la clubul hotelului Com,(unde am fost anul trecut, aceleasi conditii, cu aproape 27 euro/noapte/pers)pentru discoteca, care este chiar langa Vita Park.Verdeata multa, banci peste tot, loc de joaca pentru copii, animatori care pot avea si grija copilului, dar si activitati pentru adulti.Mai aproape de plaja,este H Dobrotitsa,foarte bun si convenabil.
Mult, mult mai ieftin, decat la noi si alte conditii, atat pentru adulti, cat si pentru copii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Na si tu acum. depinde unde te duci, cat stai, unde stai, unde mananci

poti sa stai a un hotel de lux la mamaia si sa mananci la restaurant de lux 3 mese pe zi sau poti sa mergi la eforie sa stai la 2 stele si mananci la autoservire

| Nutzuu a răspuns:

Pai depinde, trei persoane cheltuiesc cam 4000 lei! Depinde de cazare, vorbesc de Romania acum!

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Depinde unde te duci, cat stai, unde stai, cu ce te duci, unde mananci s.a.m.d E o lista lunga de variabile asa incat nu pot da un pret exact. Poa sa varieze intre 300 RON si infinit.

| andrei1237 a răspuns:

Eu am cheltuit in jur de 2500-3000 de lei.Tu?

| LoveTenis a răspuns:

Pai depinde unde te duci! Aproximativ 4000-5000 lei! happy

| Albnegru10 a răspuns:

MUlt. 20.000 LEI?