| StelaTPUro a întrebat:

Care a fost cea mai tare călătorie pe care ai făcut-o în 2010?

219 răspunsuri:
| dj_1160 a răspuns:

Burgaria, la mare, la busteni, in mamaia si la munte.

| deejaydiablo a răspuns:

Goagal earthlaughing marea neagra:X

| DaDaAndrei a răspuns:

Pana la magazin si inapoi laughing

| lucian a răspuns:

Pana la magazin

| gabriela80 a răspuns:

Una c am lunga a fost in Italia

| lucian a răspuns:

Am stat acasa

| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

In Israel. Am vizitat toate obiectivele turistice/eligioase. A fost suuperr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acasa rolling on the floor

| alynusha2992 a răspuns:

Am fost in delta dunarii la moldova in bulgaria si pe aici prin zona in Hunedoara

| buUbuU_9577 a răspuns:

La mare:*bucuresti timisoara cluj:* ungaria:*

| kkkkkkkkkkkkk a răspuns:

La mare

| Bi3 a răspuns:

Pai. in dubai. smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mare in Saturn, Neptun, Mamaia sutul de vacanta Costinesti...si Campina cam atat.

| BogdanASCRD97 a răspuns:

In Italia, la Roma

| Mo2002 a răspuns:

A fost in constanta(la mare)

| tlaura a răspuns:

Multee au fost! foarte multe

| asy25 a răspuns:

Cand am fost la, are
oarte tarebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Austria
OMG a fost asa de frumos, munte, liniste, soare love strucklove strucklove struck

| alexa6808 a răspuns:

Am fost timp de o saptamana la Muntii Apuseni vara

| lullaby57657 a răspuns:

Salut! Cea mai tare a fost in america in california cand m-am intalnit cu selena gomez

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Pai m-am plimbat mult in 2010. Sa zicem ca ma bucur ca am avut ocazia sa vizitez Bucovina.

| dydy08 a răspuns:

Iiiiiiiiiiim cred ca in turcia

| BiancaaBd a răspuns:

In Italia. Am fost la Pisa am trecut pe la vulcanul etna. si pe langa Romalaughing si m-am oprit in sicilia la palermo.

| bobok12 a răspuns:

In egiptlove strucklove strucklove strucklove struck

| larya234 a răspuns:

Turcia, america, grecia cele mai frumoase calatorii din 2010

| andreea_3169 a răspuns:

Cea mai tare calatorie a fost la lacul Sf.Ana...e ceva de nedescris:X:X:X

| FlOwErPoWeR a răspuns:

In miamilaughing

| SomeBody12425356 a răspuns:

In ziua de craciun eu (aveam 12 ani) cu pietenul meu cel mai bun (tot 12 ani) si varul meu (31 de ani) am mers pana la Sura(un lac foarte mare din resita) pe jos, 12 kilometri pe o zapada cu grosimea de aproximativ jumatate de metru.(parintilor le-am zis ca mergem la o plimbare cam 1 ora dar a fost 8 ore)

| iiGabytsa a răspuns:

Eu am fost in multe locuri, si toate erau minunate! Nu pot sa scriu aici cat de frumos a fost in toate locurile! Adica nu stiu cum sa va explic.toate locurile in care ne ducem sunt minunate!

Fiecare cu parerile lui, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In turizm! oo cit de super a fost sa dormim 5 zile in corturi. minkarea preparata la aer liber, lemne pu foc in fiecare zi stringeam...concursuri foarte interesante(sportive)...alergam cite 3 km.pakat ca nu am iesit invingatori, ne-am clasat pe 4, dar tot este un loc; foarte interesant, mi-a placut! am mai fost de 2 ori, dar a treia oara a fost cu mult mai interesant! faintongue