| StelaTPUro a întrebat:

Care a fost cea mai tare călătorie pe care ai făcut-o în 2010?

219 răspunsuri:
| mallina a răspuns:

Cred ca orice loc pe care il vizitezi cu placere te face sa te simti bine

| Karinutza a răspuns:

In paris de 7 ori de 2 ori in bulgaria de 3 ori in germania de 10 ori in anglia pe bune

| Lala20 a răspuns:

Cu prietenii 3 zile geniale la Predeal (partiile de ski + Babele+ Sfinxul+ cota 1400 unde am avut "placerea" sa ne intalnim cu un urs, laughing dar nu ne-a atacat), apoi pe Transfagarasan si o noapte in Sibiu + festival! love struck Foarte tare!

| licurici_3019 a răspuns:

Am fost in Franta!winking

| Laura B. a răspuns:

In Turcia!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In turcia a fost tare!

| SalutTpu a răspuns:

Pana la constanta big grin

| Darkus a răspuns:

Am fost cu familia in Spania, intr-un sat de vacanta El Rompido. apoi am mers in sevilia era aproape apoi la stramtoarea gibraltar, in barcelona, in londra, in praga, si in malaga a fost cele mai misto pana aquma; si as vrea sa ma duc in Franta sa vad monumentele din pariswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.in Ungaria, in Austria-Viena si Italia-Santa Maria degli Angeli(Assisi), si Torinolove struck:Xlove struck. a fost cea mai atre calatorie din anul 2010.

| Măriucaaaaaaa a răspuns:

Buna stela
cea mai faina calatorie a fost...la Gura Humorului cu cativa elevi din scoala(cei care erau pe la dansuri si la piesa de teatru). deci am stat 2 zilesaddar a fost super mijto.adica am stat in camera cu inca 4 fete si eram la ultimul etaj al pensiunii.noaptea tot veneau ceilalti baieti si fete de prin celelalte camere la noi deoarece profesorul adica profesorii care eu fost cu noi nu ajungeau pana la noi in camera deoarece ei erau la primul etaj si nu se auzea nimic.ne-am batutu cu spuma de par neam facut coafuri trasnite si machiajuri si mai si. ziua am fost cu mocanita la partia de ski de acolo iar pe marginea drumului erau desene facute cu spray(grafiti din ala). am fost si am vazut o apa maaaare era tt inghetata.seara am mers la scoala de acolo ca sa facut discoteca si o fost super mijto.si erau sh niste baieti ffff dragutsi pe acolosmugsmugiar seara stateam la geam nsi in blocul alaturat era un baiat cre asculta toata noaptea muzica si dansa ca nebunul prin cameralaughinglaughinglaughinglaughingo fost fain si directoarea zicea ca mai mergem si la vara...acm sa vedemwinking

| tlaura a răspuns:

Aproape nici una. in 2010 cred ca nu m-am distrat tare bine. dar in 2011 o sa fie distractie maxima!

| Lauraramuk a răspuns:

La munte

| Lauraramuk a răspuns:

Cea mai mare calatorie a mea a fost la munte!

| Dee_9331 a răspuns:

Cea mai tare calatorie din 2010 a fost cand m-am dus la prietena mea la tara si drumul de la scoala spre casa XD.

| GeorgianaGeo1 a răspuns:

Pana in Germania si inapoi love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Transfagarasan.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost in america si in spania... dar am vizitat toate orasele: fundita

| OrangeRoIt a răspuns:

S. U. A, New York, Australia la Sydnei si Germania la Berlin

| OrangeRoIt a răspuns:

A da am uitat sa spun new york si sydney nu se compara cu capitalele Europei cum ar fi Roma, Berlin, Paris, Londra, Madrid, Atena, Moscova, Varsovia, Instambul chiar si Bucuresti etc cele mai frumoase capitale din lume cred eu

Pa

Răspuns utilizator avertizat
| ursu82 a răspuns:

Italia-românia impreuna cu un prieten cu masina, a fost super

| alexya_8105 a răspuns:

Cea mai tare a fost de fapt doar una calatoria pana la inima iubitului meulove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea de la extaz la agonie.

| publicname a răspuns:

Viena

| BlueSWAY a răspuns:

Cta -slobozia cta-slobozia

| AvalohAlyn a răspuns:

Nu am facut o cine stie ce calatorie dar am fost la Bucuresti si am vizitat mai multe locuri.Nu mai fusesem niciodata. Mi-a placut mult.

| Cezar a răspuns:

In China ( Tokyo )! Mi-o dat dureri de cap angry(X!
Dar a fost frumos!

| Coccco a răspuns:

Aerdas

| yonutz_1730 a răspuns:

La paris:X

| Tzuc a răspuns:

In Ungaria, Austria-Viena si Italia-Assisi si Torino. a fost cea mai frumoasa calatorie in 2010.superb:X.sper si anul asta sa mai mergtongue