| StelaTPUro a întrebat:

Care a fost cea mai tare călătorie pe care ai făcut-o în 2010?

219 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In issrael

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai tare pe scara Mohs sau cum?

| Master1ro a răspuns:

Am vizitat cele mai cunoscute orase din Portugalia, Porto, Viseu, Coimbra; din Franta Paris; din Italia, Roma.

| Akka a răspuns:

Spania- Barcelona

| JustBelive a răspuns:

Pai acolo am fost de mai multe ori.Pe langa 23 august e halta pescarusi si acolo am fost de multe ori... e frumos acolo, e exact langa mare!

| Roby720 a răspuns:

Prima Mai-26-de ziua tatalui meu-Egipt
A 2-a Iulie-5 de ziua mea-Insulele Filipine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai am fost pe la Tokyo Paris Roma Moscova(o fost cel mai tare)

| Andruza a răspuns:

Bună doamna Stela.
Păi cea mai tare călătorie pe care am făcut-o a fost în Italia.
M-am distrat de minute, nu pot să descriu cât am putut să râd.
Și din aceea cauză tot mă mai duchee hee...
Sper că și vara asta.
Pa, pa

| Onutzyk a răspuns:

Pana la baie laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai tara a fort in tara vfjgdufvbyhbfgf hv

| GeOrGiAnA_8498 a răspuns:

Italia-Venetia, Calabria la munte( M-tii Apenini) si la mare ( Marea Mediterana)... un vis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au fost 3 cele mai tari din 18 care le-am facut.
1. Egipt - 2 saptamani langa Tutankamon...
2. Turcia - Hotel Calista 5*! Betoon!
3. New York (NY) - magazine, magazine si tot ce NU exista in Romania laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Ratsa a răspuns:

Rusia.

| Andrey29 a răspuns:

Brasov Sibiu si Alba Iuliahappy

| barbie_4281 a răspuns:

In Bulgariaa! love struck

| Trump147 a răspuns:

Pana la brasov cu trenul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Austria st polten wiena

| edy_9424 a răspuns:

La mina ce mai tare calatorie a fost in Bulgaria si la mare.

| HAKOO999 a răspuns:

Ungaria, Austria, Germania, Franta, PARIS

| AnKa1995 a răspuns:

In Turcia in Istanbul :X:X:X

| claudizzz a răspuns:

Pai cred ca la Costinesti m-am distrat de minune, asta in vara si ar mai fi revelionul de la Covasna

| Bizzareq1 a răspuns:

Cea mai tare calatorie a fost la Sovata, eu am mai fost in Egipt, in Tunisia, a fost ff frumos

| aaffffffffffffffjkhjljh a răspuns:

Cea mai tare calatorie a mea in 2010 a fost in Israel. Deci, este pur si simplu o frumusete de tara! Eu zic ca este ce mai tare tara.

| pandaX3 a răspuns:

Pai... in madagascar tongue Doamne e genial laughing am fost cu tata si cu o familie din sfantu`gheorghe. am stat cam 2 saptamani [ scufundari, prin padure :X ]. mentionez ca am mancat numai peste :p si ce am adus de acasa laughing si am stat in niste casute de lemn aproape de mare. Totul a fost perfect. Liniste si pace straight face
Criza e criza, dar tata a "economisit " rolling on the floor pentru vacanta asta.
Merg si anul asta :X :X

| HaruhiFujioka a răspuns:

Pana la sibiu la rudele mele.Acolo m-am si jucat cu catelul... Ce fain a fost!

| SuperCoacă a răspuns:

Aia din Turcia.

| jasmine73 a răspuns:

Am fost la Disney Land la Paris, a fost de vis

| Laura B. a răspuns:

Cipru! love struck ---> Marea Mediterana [cel mai frumoss!]
Acolo mi-am intalnit dragostea! blushing

| Alina_2047 a răspuns:

La Caps cu colegii mei de clasa