| StelaTPUro a întrebat:

Care a fost cea mai tare călătorie pe care ai făcut-o în 2010?

219 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu prea calatoresc...decat in lumea muzicii...clasice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost in brasov a fost tare misto!

| Yoana a răspuns:

In excursie in alba iulia cu clasa love struck afost super love struck

NOname
| NOname a răspuns:

Cea mai tare calatorie din 2010? hmm...
Imagineaza-ti! Desculta, infierbantata, cu o palarie de soare pe cap si un cocteil racoritor in mana ma plimb pe TPU printre sute de intrebari care mai de care (daca mai gasesc, la ce sa si raspund, e si mai bine).
Ah, calatoriile virtuale nu se pun? Ce pacat! Ok. Turcia. Merge?winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acasa -Magazin

| DEBrown a răspuns:

De la Hogwarts in Hogsmeade.

| aneth a răspuns:

La sinaia:angryfestivalul toamenei)

| MasterKing a răspuns:

In Monte Carlo!:X:X:X:X
Totul a fost superb si de vis!big grin

| Tucică a răspuns:

Buna STELA.

Sunt niste utilizatori cu mintea plecata! Precum! @ Honolulu oh go on. Iti poti imagina pe unde a fost ea\el. oh go on.

Asa sa trecem peste asta. Eu am fost de acasa [Piatra-Neamt]
pan' la mare [Constanta-Mamaia] si inapoi.

Bafta!

| PandaGirl a răspuns:

Buna

Pe partie

Pa, pa

| Amaliutss a răspuns:

La mare...

| madalina188w a răspuns:

A fost ziua mea de nastere am petrecuto alaturi de familie prieteni, rude, colegi persoane dragi mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In tabere

| 03aprilie a răspuns:

Cea mai tare calatorie pe care am facut-o a fost la Sangeorz-Bai, Bucuresti, Franta, Bulgaria, Italia si Germania! Am rude prin toate tarile. Au fost niste vizite de neuitat!

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Am fost intr-o minunata calatorie,
prin jurul Olanestiului
Am plecat pe Transfagaras si inca o saptamana ne-am mai petrecut-o si la brasov
am vizitat foarte multe acolo, am fost cazati si in Valcea, iar la Olanesti si la Brasov a fost superb

| LovelyGirl_3607 a răspuns:

Pai... Eu locuesc in Italia, zona Ravenna, calatoresc des prin tari straine, in ultimi 3 ani am fost prin Paris, Madrid, Budapesta, dar nici una din aceste locuri nu se compara cu Muntii Alpi(Austria Patsch).
Am fost in iarna anului 2010, a fost suuuuper! (Eu ador muntii!)
Cred ca a fost cea mai speciala vacanta din viata mea!

| simina_5765 a răspuns:

3 saptamana

| AsAndreea03 a răspuns:

Cea mai frumoasa calatorie in 2010 este aceea cand am mers in florida la verisorii mei si matusa si unchiul stau acolo.
Multumesc de intrebare!
Va iubesc TPU!

| elena a răspuns:

Pana la tara, la mama mea, super nu?
Cine se mai poate lauda cu asa o performanta de 23 km dus-intors?

| ahlrh a răspuns:

2010 anul crizei...
Se intelege?

| snowflake_5692 a răspuns:

Hmm... Cred ca cea mai tare calatorie pe care am facut-o a fost cea in Suedialove struck A fost o experienta grozava! Am fost cu un grup de colegi si am vizitat cele mai grozave locuri si am stat acasa la niste copii suedezi! SUPER TARE!

| ßarbie a răspuns:

La mare, la ocne:X

| cυρcαкє a răspuns:

Vara asta.Am calatorit prin jumatate din Europa. A fost frumos.Am vizitat multe tari frumoase.

| Naspa6969 a răspuns:

Cand am mers in Dunare big grin

| rüya a răspuns:

Am fost in ungaria-slovenia-Croatia-austria, dar am fost mai impresionata de peisajele si manastirile din moldovalove struck

| SweetDeea_3770 a răspuns:

Pai am fost in franta in vacanta de vara la valea loarei am vizitat castelele sunt super si am fost si la Paris acolo ce sa mai totul a fost super dar im doream sa ma duc in coereea da si franta a fost f f frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai Antaliaa... bine inteles

| delonia a răspuns:

Am fost la Cluj la Sovata la Praid la Lacu Rosu la Cheile Bicazului la Slanic Moldova la Piatra Neamt ...si cam atat tin minte

| Passion_1840 a răspuns:

Pai America love struck a fost cea mai tare calatorie love struck

| NoMusicNoLife a răspuns:

De la Oradea la Brasovbatting eyelashes