| StelaTPUro a întrebat:

Care a fost cea mai tare călătorie pe care ai făcut-o în 2010?

219 răspunsuri:
| Honolulu a răspuns:

Eu am fost in Caraibe si in cele mai mari orase din Statele Unite cum ar fi New York, Los Angeles, San Francisco, Miami beach, Las Vegas. Am fost in Caraibe cu un vas de croaziera super tare, am mai fost la cascada Niagara, pe lacul Colorado,,,, in Africa mai exacthee hee la piramide (keops, kefren si nenea mykerinosbig grinbig grin, Am mai fost in Bahamas si in Honolulu (daca stii pe ce parte a globului este)laughing din nefericire nu am reusit sa merg si in Hawaicrying imi planuiam aceasta excurise de 2 anipuppy dog eyes o fost Excelent, iar in 2011 o sa aleg Australia :X:XSper ca te-am ajutat

| SweetDeea_3770 a răspuns:

Pai am fost in franta in vacanta de vara la valea loarei am vizitat castelele sunt super si am fost si la Paris acolo ce sa mai totul a fost super dar im doream sa ma duc in coereea da si franta a fost f f frumos

| yubbu a răspuns:

...se intampla in iulie. 2010 cand am plecat de la

bucuresti la timisoara.singur de nebun, cu 35 RON toti

banii, in slapi, maieu si belmude... mi am dat intalnire cu o

tipa de pe net. a fost ceva spontan, tipa nici nu se

astepta. ne am distrat super si am facut de toate.fireste

nu mi-au ajuns banii dar ea a fost super de treaba, mi-a platit biletul de intors si mi-a dat si bani de buzunar.pentru ca am fost un "baiat bun" laughing

| yubbu a răspuns:

...se intampla in iulie.2010 cand am plecat de la

bucuresti la timisoara.singur de nebun,cu 35 RON toti

banii,in slapi, maieu si belmude...mi am dat intalnire cu o

tipa de pe net.a fost ceva spontan, tipa nici nu se

astepta. ne am distrat super si am facut de toate.fireste

nu mi-au ajuns banii dar ea a fost super de treaba, mi-a platit biletul de intors si mi-a dat si bani de buzunar.pentru ca am fost un "baiat bun" laughing

| Bia_9519 a răspuns:

Am fost la Deauville in Franta la ocean

| Lauraramuk a răspuns:

La munte

| Lauraramuk a răspuns:

Cea mai mare calatorie a mea a fost la munte!

| simina_5765 a răspuns:

3 saptamana

| gabriela80 a răspuns:

Una c am lunga a fost in Italia