| StelaTPUro a întrebat:

Care a fost cea mai tare călătorie pe care ai făcut-o în 2010?

219 răspunsuri:
| alynusha2992 a răspuns:

Am fost in delta dunarii la moldova in bulgaria si pe aici prin zona in Hunedoara

| Andrey29 a răspuns:

Brasov Sibiu si Alba Iuliahappy

| Karinutza a răspuns:

In paris de 7 ori de 2 ori in bulgaria de 3 ori in germania de 10 ori in anglia pe bune

| SuperCoacă a răspuns:

Aia din Turcia.

| dj_1160 a răspuns:

Burgaria, la mare, la busteni, in mamaia si la munte.

| Ady_6830 a răspuns:

Pai cea mai tare calatorie.hmm.Cred ca am fost la bunica mea in Bacau.Atat.

| dydy08 a răspuns:

Iiiiiiiiiiim cred ca in turcia

| putzoc a răspuns:

Calatoria mea preferata a fost un fel de tabara. Am inchiriat 1 vila ( 10 baieti si 11 fete+1 prof cu nevasta). ce mi s-a parut frumos a fost: Profesorul si nevasta-sa ne-au lasat sa facem tot ce vrem noi. cheful a fost unu de tinut minte ( alcool, muzica, femei, foc, gratarit pana dimineata etc). As putea-o numi calatoria perfecta. Marti ma duc cu aceeasi oameni dar de data asta la munte(Baisoara) actionam tot ca si in prima tabara. presimt un chef pe cinste.
PS: prima tabara a fost in Tasnad. si cel mai frumos nu eram cazati nici in statiune si nici aproape de centrul orasului ( ne-0am putut face viata, muzica la maxim alea alea)

| 03aprilie a răspuns:

Cea mai tare calatorie pe care am facut-o a fost la Sangeorz-Bai, Bucuresti, Franta, Bulgaria, Italia si Germania! Am rude prin toate tarile. Au fost niste vizite de neuitat!

| AnKa1995 a răspuns:

In Turcia in Istanbul :X:X:X

| AllForOneTPU a răspuns:

La mare la Jupiter cu matusa si parintii mei, cand aproape m-am inceat

| ursu82 a răspuns:

Italia-românia impreuna cu un prieten cu masina, a fost super

| Edgar a răspuns:

Am fost la Mare.

| BlIX a răspuns:

Cu bmx-ul prin oraslaughing)

| sumi94 a răspuns:

Este un joc browser based unde poti sa castigi bani adevarati(deocamdata nu este implementat deoarece nu sunt destui membri), sa iti faci noi prieteni sa omori jucatori/politicieni si multe altele...cheama-ti toti prietenii si vei fi recompensat.

[url]http://www.mafiacreator.ro/MobGate/[/url]

| deejaydiablo a răspuns:

Goagal earthlaughing marea neagra:X

| Mo2002 a răspuns:

A fost in constanta(la mare)

| TzutzyBaa a răspuns:

Puy as zice ca pana an grecia ca in danemarka a fost prea frigtongue

| Lidiutza7555 a răspuns:

Cand am fost la strand cu prietena mea cea mai buna

| edytza2000 a răspuns:

Ruta asta:Romania-ungaria-slovenia sau slovacia-Italia-franta

| mykaela_8355 a răspuns:

Romania-Belgia

| zizizuaza a răspuns:

In jud bistrita-nasaud.
in localitatea valea vinului
peisaje exceptionale, oameni de treaba, preturi mici la cazare(:
asta pentru iubitorii de natura.
am urcat si pe ineu.
Romania, the best country ever:X

| licurici_3019 a răspuns:

Am fost in Franta!winking

| HAKOO999 a răspuns:

Ungaria, Austria, Germania, Franta, PARIS

| snowflake_5692 a răspuns:

Hmm... Cred ca cea mai tare calatorie pe care am facut-o a fost cea in Suedialove struck A fost o experienta grozava! Am fost cu un grup de colegi si am vizitat cele mai grozave locuri si am stat acasa la niste copii suedezi! SUPER TARE!

| pinkygloos a răspuns:

Buna Stell. Cea mai tare calatorie a fost in vara anului 2010.Am mers 6 persoane, cu avionul care a avut foarte multe turbulente, credeam ca nu mai ajungem in Turcia. M-am dat cu parasuta, cu skyjet-ul.si am facut scuba diving smugsmug. Anul acesta plec in america cu avionul :X:X debea astept :*:*

| iulipocc a răspuns:

Acasa si m-am distrat cu prieteni

| bobok12 a răspuns:

In egiptlove strucklove strucklove strucklove struck

| barbie_4281 a răspuns:

In Bulgariaa! love struck

| buUbuU_9577 a răspuns:

La mare:*bucuresti timisoara cluj:* ungaria:*