| Addз a întrebat:

Care a fost cel mai frumos loc unde ati fost vreodata? Dau funda... celor care imi dau si ei!

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

Probabil că o să sune ciudat dar : Mormintele faraonilor din Valea Regilor. Adică uite o poză : http://www.ziarulring.ro/......-egiptene, doar cînd ma gîndesc că au fost conservate mii de ani și încă au culorile astea mi se pare impresionant.

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

America :*

| Adrian1997 a răspuns:

Pe Retezat:X.Nu se compara cu niciun alt locbig grin

| baran131 a răspuns:

Dubai sau Elvetia. Funda!

| Ancutss30 a răspuns:

Etiopia si Mozambic.

| BOOBZen a răspuns:

In Vienna a fost superb, si in Budapesta, WWWWWWOOOOWWWWWW

| costin1306 a răspuns:

Sunt mai multe locuri frumoase in care am fost, acum depinde si de modul in care intelegem fiecare frumosul.
Viena de craciun
Delta Neajlovului spre toamna
Dealurile din Campina vara
Centrul vechi in Bucuresti vara la bere dupa un concert dragut si GRATIS

| bamse a răspuns:

http://twilighttours.blogspot.com, insula Tenerife, Spania.

| DudaYeah a răspuns:

Nu am fost in nicio tara straina, dar cel mai frumos loc unde am fost eu vreodata a fost la Durau big grin

| ღRαmøOoღ a răspuns:

Dubay love struck, Paris love struck, Londralove struck, America
Am fost in atatea locuri dar cel mai impresionat sunt locurile astea

| GOaway a răspuns:

Pe Coasta de Azur; d
Nu cred ca se compara vre`un loc cu acesta.Este Raiul` pe pamant; x