| anonim_4396 a întrebat:

Care din cele 7 minuni ale lumii le-ai vizita? : Marele zid chinezesc, Oraselul Petra din Iordania, Statuia lui Christos din Rio de Janero, Machu Picchu din Peru, Marea Piramida al porului mayas din Mexic, Coloseumul din Italia si Taj Mahal. De ce?

13 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Da am vizitat PETRA!

| reihiuke a răspuns:

Nu, pentru ca nu-mi permite bugetul happy

| eugen11 a răspuns (pentru reihiuke):

Dar daca cineva iti va achita calatoria?

| reihiuke a răspuns (pentru eugen11):

Da. Marea Piramida al porului mayas din Mexic. Si la cele egiptene. happy

| eugen11 a răspuns (pentru reihiuke):

De ce?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am vizitat nici una dintre ele.

| eugen11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu daca le-ai vizitat... Daca ai vrea sa vizitezi?

| C0nstantin a răspuns:

Machu Picchu e pe departe cel mai frumos din cele 7 minuni happy E o dovada clara a maiestriei si ingeniozitatii umane sa construiesti un asemnea oras in varful muntilor.

| Mareacluj a răspuns:

Toate au frumusetea lor si le-am vazut aproape toate dar mi-au placut in mod deosebit primele doua, pentru ca sunt niste locuri incarcate cu istorie

| milawe4ka a răspuns:

Marea Piramida al porului mayas din Mexic....cred ca e cel mai frumos loc

| eugen11 a răspuns (pentru milawe4ka):

De ce?

| milawe4ka a răspuns (pentru eugen11):

Este cel mai frumos si linistit loc

| adr1ano333 a răspuns:

Servicii turistice, bilete de avion (inclusiv low cost), rezervari hoteluri, vacante si asigurari medicale La cele mai bune preturi.

http://bit.ly/ZQjx2d