| Plimbarescu a întrebat:

Care e cel mai frumos oras pe care il poti vizita in luna octombrie? Din tara sau din strainatate, voi sa imi spuneti.

Răspuns Câştigător
| Raiden a răspuns:

Madrid, Londra, Praga, capitalele europene.

100 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Koln frate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ottawa, vancouver, tokyo, liege, lyon...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brasov

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intern: piatra neamt, brasov, sibiu, timisoara
extern: klagenfurt, praga, viena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as propune Londra este o perioada buna, toamna pe malurile Tamisei e superb,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vatra Dornei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brasov:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paris

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Negresti-oas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paris.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brasov aici, Viena / Praga peste hotare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Slanic prahova.la salina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca Iasul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca iasul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Antalya

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca stai bine, din punct de vedere financiar(tinand cont ca-i "CRIZA"), poti vizita orice oras in luna octombrie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca cel mai frumos oras este venezia Italia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paris sau new york sunt cele mai tari.si cine are mel de alu kesha id valivalutzza dar numai daca aveti melodii cu kesha luati id

| Dizzydizz a răspuns:

Pai mie imi place mult perioada, vremea.Totul e nostalgic.Nu conteaza neaparat locul doar sa fie undeva care aminteste de acest anotimp;

| MMadalina a răspuns:

Vad ca majoritateaiti recomada orase din alte tari, insa eu cred ca si orasele din tara noastra sunt frumoase.
De exemplu Brasovul este un oras foarte frumos, mai poti vizita Clujul, Timisoara, Braila, Iasi. Sunt foarte multe orase care merita vizitatewinking

O zi buna>big grin

| RфZaημtzα a răspuns:

Iti recomand Sinaia si Berlin:X E super.love struck

| Psihologul a răspuns:

San Marino, Monaco happy

| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

BALVANYOS

in inima muntilor, acum este mirific, este pe langa baile tusnad, si acolo fiind niste peisaje superbe toamna

| CrazySunshine a răspuns:

Roma(Italia); Paris(Franta); Venetia(Italia)

| Diana_6039 a răspuns:

Spania, Anglia

| laradio a răspuns:

Cineva tot da stupid la raspunsurile care includ Paris.Ar fi frumos sa spuna si de ce.

| r2d2 a răspuns:

Hmm. Kyoto! In lunile septembrie-octombrie-noiembrie artarii ruginesc si este o priveliste greu de uitat! Nu vei regreta, plus ca sunt multe lucruri de vizitat si merita!

| gogusamsung a răspuns:

Dorohoi

| Lorena_2784 a răspuns:

Hollyood

Canada

Londra

Paris