| Plimbarescu a întrebat:

Care e cel mai frumos oras pe care il poti vizita in luna octombrie? Din tara sau din strainatate, voi sa imi spuneti.

Răspuns Câştigător
| Raiden a răspuns:

Madrid, Londra, Praga, capitalele europene.

100 răspunsuri:
| prynt a răspuns:

Sibiu...sau timisoara

| Sebi_2953 a răspuns:

Sibiu

| stellutza a răspuns:

Londra

| 31051970 a răspuns:

Pentru mine orasul care m-a incantat pur si simplu a fost Sighisoara. A fost mult peste asteptari.

| 31051970 a răspuns:

Sighisoara!

| Mephistopheles a răspuns:

Mie mi-ar placea Londra. TInand cont ca ma potrivesc cu acel oras hehe.
Imi place ploaia, zilele negre, acolo exista compania Lionhead(jocuri) si de asemenea acolo vin si multe formatii de muzica metal.

| lyly32 a răspuns:

Octombriefest care este la München Germania

| rebelabv a răspuns:

Brasov

| Ralucauca a răspuns:

Treviso, Italia

| IARTOCRISTINA a răspuns:

Pe vreme insorita mie imi place foarte mult Mangalia sau Eforie Nord.
Eu sunt din Vulcan-Hunedoara.

| Rosallinda a răspuns:

Paris, Berlin, Romalove struck