| anonim_4396 a întrebat:

Care statiune de pe litoralul romanesc vi se pare ca arata cel mai bine?

14 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Cu siguranta Mamaia

| psiholoaga a răspuns:

Mamaia parca e mai ingrijita. Preferata mea e costinesti-ul, dar numai pentru plaja de nudisti; in rest, aglomeratie, galagie, mizerie. In mamaia am fost putin intr-o campanie vara trecuta si mi s-a parut mai curat si mai mult spatiu.

| borsec a răspuns:

Mamaia si Neptun.

| inna a răspuns:

Nici una, sincer.

| alexa a răspuns:

Din punct de vedere al curateniei mamaia, dar din punct de vedere al distractie mie imi place mult costinestiul:X:X:X
eu zic k depinde mult si de gusturile talewinking

| Farcas a răspuns:

Depinde in ce sens te referi! Din punct de vedere al curateniei mie se pare cea mai curata Vama Veche, iar pentru distractie si peisaje imi place cel mai mult Costinestiul. love struck

| dulshe a răspuns:

Mamaialove struck

| Bishop a răspuns:

Mamaia

gyzzard
| gyzzard a răspuns:

Alea de la sud de granita cu Bulgaria happy
Costinesti in extrasezon.

| Cryss a răspuns:

Mamaia, Vama Veche, Costinesti happy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Eu sunt îndrăgostită de Costinești.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din cate am vizitat, eu cred ca Mamaia si Eforie Nord.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Neptun

| cazaresulina a răspuns:

Ofer cazare Sulina Delta Dunarii la conditii de 2 si 3 margarete incepand cu 30 ron / pers.
In Sulina va puteti bucura de mare si delta.

http://www.cazaresulina.ro/
http://www.pensiuneamaxim.3x.ro/

cazare delta dunarii, cazare sulina
incepand de la 30 ron de persoana