| chocolate27 a întrebat:

Care stie o firma serioasa online, cu bilete de avion low-cost? Pls.am nevoie urgent!

Răspuns Câştigător
| cmm a răspuns:

Blue-air e serioasa, merg des cu ei, nu am avut probleme, doar o data o intarziere de 2 ore pentru ca era timp prost.

7 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Ti-as recomanda Wizzair-ul pentru low cost.Gasesti mai multe pe siteul lor.Bafta!
http://book.wizzair.com/

| eu_8583 a răspuns:

Cei de la Wizz Air sunt cei mai buni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu ne spui unde vrei sa ajungi, pentru ca nu toate companiile low-cost acopera toata Europa.

| Vogelspinne a răspuns:

Www.biletelowcost.ro

Bafta!
PS:Eu numa am auzit de el.

| dragutzzaa a răspuns:

Wizzair e o firma zooper...si au bilete low-cost tongue...chiar eu am "zburat" cu ei. Sper ca te'am ajutat. happy