| turtl3 a întrebat:

Ce parere aveti despre rezervarile de bilete de avion online? Companiile low cost prezinta dezavantaje?

Răspuns Câştigător
| DMV a răspuns:

PRO: Si eu cumpar online, fac curse regulate in tara, si nici cand am plecat in vacante nu am avut probleme. Am fost cu Wizz air de cateva ori si recomand. Singura neregula a fost prima data nu stiam ca trebuie sa platesc pentru bagajele mai mari. Dar asta a fost din cauza mea, nu a lor.
CONTRA:Tot timpul se termina whiskey-ul inainte sa-ti pui centura si ai 3 bebelusi plangaciosi si/sau 1 sforaila in proximitate. In rest nu sunt probleme.

6 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Poti sa te trezesti fara loc in avioan, iar companiile low cost nu-ti asigura conditii optime de a calatori ( se sta mult timp in aeroport si nici serviciile nu sunt cine stie ce)

| Brigitta a răspuns:

Intotdeauna asa am cumparat; de la Wizz. Nu am avut probleme. Servicii cine stie ce nu-mi trebuiau pentru un zbor de 3 ore.

| iuliana21 a răspuns:

Nu te poti trezi fara loc in avion ...eu tot timpul imi fac rezervare de pe net cand merg in germania si am avut nici o problema si pot zice ca am facut destule drumuri
www.aripi.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O parere buna...nu am avut niciodata probleme...eu cumpat totdeauna online.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpar*big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@dmv...inca un defect la Wizzair...Au intarzieri... minim o ora au avut de fiecare data cand am calatorit cu ei.