| Giulia_Lepus_1980 a întrebat:

Cat ar costa traseul Bucuresti - Roma cu masina personala si cat ar dura pana ajungem acolo? Funda happy

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ar dura 24 ore daca se merge in continuu. Cu pauze vreo 3 zile.

De costat depinde de masina, o masina cu un consum de 7 sa zicem... ar consuma benzina de cam 900-1000 ron + taxele de autostrada + rovignete

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Hmm cauta si tu pe google un site cu distante rutiere in europa

| Giulia_Lepus_1980 explică:

Am cautat si nu am gasit. daca gasesti tu te rog sa imi trimiti si mie