| MartinAlabert a întrebat:

Cat costa o calatorie in franta di disneyland? De 2 persoane?

Cat costa o calatorie in egipt de 2 persoane

Cat costa o calatorie in thailanda de 2 persoane?

Cat costa o calatorie in virginia mystic falls 2 persoane?

Cat costa o calatorie pana in castelul bran Romania?

Cat costa o calatorie in mahui um camping.
Vreau raspuns pentru fiirlecare

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai internet.De ce nu cauti? Sunt, intr-adevar, anumite probleme la care le vrei rezolvarea pe site. Dar asa ceva poti cauta si tu.

| Bogdan201739 a răspuns (pentru darrio2007):

Atunci de ce s-a inventat site-ul?
Sa trebuiasca sa cauti pe internet?

| darrio2007 a răspuns (pentru Bogdan201739):

Site-ul s-a inventat pentru anumite probleme pe care nu stii cum sa le rezolvi. Dar ce vrei tu, ar lua ceva mai mult timp pentru cautare, mai ales ca ai si tu posibilitatea de a cauta ce-ti place. Si nu stiu daca ce ti-as gasi eu ti-ar conveni. Seamana mai mult a lene, intrebarea ta.

| Bogdan201739 a răspuns (pentru darrio2007):

``lene`` cati ani ai?
si `` cauta pe internet`` site-ul asta este pe internet

| darrio2007 a răspuns (pentru Bogdan201739):

Am ceva mult mai mult decat tine. Te deranjeaza, copile? Toate site-urile sunt pe internet. Cauta ceea ce iti convine si perioada cand iti convine. Nu incerca sa impui ajutorul pe Tpu.Eu apelez la ajutor pe acest site doar cand nu sunt sigur de ceea ce gasesc pe internet.

| Bogdan201739 a răspuns (pentru darrio2007):

Pui intrebari mereu cand nu esti sigur de ce scrie pe internet?
Atunci ar trebui sa ai sute de intrebari pentru ca pe net sunt o gramada de chesti neadevarate.

| darrio2007 a răspuns (pentru Bogdan201739):

Nu.Poti vedea cate intrebari am pe acest site in tot acest timp. Cand caut ceva incep sa verific pe mai multe site-uri si vad care majoritate corespunde cu ceea ce ar trebui sa fie in mod normal.

| Gonrax a răspuns (pentru Bogdan201739):

Acest site e făcut pentru întrebări pe care nu le poți căuta pe internet.
Așa, de exemplu la întrebarea asta prețurile diferă mereu și sunt actualizate pe internet.
De ce să căutăm noi și să-ți dăm aici? Darrio are dreptate, caută-ți singur, ți-e lene sau ce?

| Bogdan201739 a răspuns (pentru Gonrax):

Dar intrebarea nu am pus-o eu ce sa caut

| Bogdan201739 a răspuns (pentru Gonrax):

Si daca nu iti convine nu cauta si gata

| AnemonaP a răspuns:

Conteaza foarte mult de perioada dorita pentru a organiza excursia si cate zile.