| Cristian226 a întrebat:

Cat este valabil un voucher electronic de vacanta Edenred din momentul în care a fost activat? Adică cat timp am la dispoziție sa cheltui banii de pe el din momentul în care l-am activat?

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Depinde cand a fost emis cardul, nu cand a fost activat.
Cardul de vacanță emis in perioada martie – decembrie 2019 a avut valabilitatea până la 31 mai 2021.
Daca ai primit card de vacanta dupa perioada mentionata, te uiti pe el pentru a vedea data pana la care poate fi folosit, in limita sumei de bani disponibile.