| insolence a întrebat:

Ce companie are cele mai ieftine bilete pentru Paris? Ma intereseaza in august. Multumesc!

5 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Incearca la Tarom... mai nou au spart piata cu preturile. Am o prietena care s-a intors ieri, si-a luat bilet acum 2 luni si a dat 85 euro cu tot cu taxe.http://www.tarom.ro/......le-br.html

| mikiscence a răspuns:

Myair ...cu myair am gasit si 50 euro dus intors italia... dar nu cumparat de la agentie... direct de pe site...cu carte de credit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wizzair...au preturi destul de bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blue Air ca'mi place cum suna numele lor:))
Iti dau site'ul lor si vezi ca in dreapta poti sa-ti calculezi singur/a pretul biletului in functie de ce iti doresti.
http://www.blueair-web.com/

| deea_6152 a răspuns:

Cu cat iei mai aproPE de data de plecare e mai scump... daca vrei low cost cred ca wizz airul dat intra pe toate care opereaza low cost la noi si calculeaza ti pretul happy