| LiLu a întrebat:

Ce luc turistic credeti ca e cel mai frumos. Descrie-til.

Răspuns Câştigător
| Crissa_4407 a răspuns:

Torino in italia la rivombrosa... e atat de frumos, castelul, padurea, caii cu trasurile parca ai fi in trecut...superb

5 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Mie imi plac foarte mult muntii Fagaras...Imi place sa vad cum trec norii pe langa mine... Sa respir un aer curat... Sa stau la cote de peste 2000 m unde nu sunt copaci si nici oameni care sa faca gratare... Imi place sa ma spal cu apa din izvoare sau lacuri (care e rece ca gheata, dar e placut uneori)... Imi place ca in ciuda faptului ca in oras sunt peste 40 de grade acolo sunt maxim 25 pe zi ca seara ajung si pe la 5... Imi plac stancile... In special o stanca golasa pe care am si fotografiat-o de sub Vf. Moldoveanu la coborarea spre Victoria... Sunt lungi traseele, dar peisajul e absolut minunat... Merita toata oboseala...

| Ecaterina a răspuns:

Moscova este cat se poate de frumoasa pentru cei carora le plac orasele mari si capitalele.
Piata Rosie este un loc incredibil de frumos! Fiecare edificiu a ei are o istorie bogata si extrem de bogata.
O bijuterie in toata puterea cuvantului, de o incredibila frumusete arhitectonica. Aici poti vedea Piata Rosie Catedrala Sf. Vasile, Mausolelul lui Lenin, Muzeul de Istorie si celebrul centru comercial GUM. Oamenii sunt primitori si pozitivi.Sh in general Moscova---a devenit una dintre cele mai importante destinatii pe harta mondiala a luxului…daca nu chiar cea mai importanta. Desemnata doi ani la rand drept cel mai scump oras din lume, Moscova se mandreste in prezent si cu statutul de capitala cu cei mai multi miliardari in dolari din lume.

| sigmanet a răspuns:

Incercati sa mergeti si pe Valea Doftanei, este paralela cu Valea Prahovei.

| selef a răspuns:

Peştera Muierilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pestera muierilor tinere