| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a întrebat:

Ce mai e nou in Slanic-Moldova pentru un turist?

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Vezi aici:
http://amfostacolo.ro/....../hotel.php
sunt impresii recente.

| Diance a răspuns:

Nu prea au mai adus ceva din câte ştiu. Tradiţionalele pensiuni şi izvoare. E o staţiune simplă, ce-i drept, dar ţi-o recomand. Te poţi duce la veşnica salina tg. Ocna, au renovat-o şi arată bine. Dacă ai nevoie de o pensiune du-te la pensiunea Mădălina. E mai la margine, lângă Kristal, dar este foarte bună, iar propietara e amabilă. Ştiu că nu ţi-am răspuns complet la întrebare, dar sper că te-am ajutat cât de cât

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 explică (pentru Diance):

Mie mi-au placut cel mai mult aparatele de fitness din parc.