| alex_5475 a întrebat:

Ce parere aveti despre muzica din romania? dar despre manele?

Răspuns Câştigător
| leluc a răspuns:

Romania are putina muzica si mult rahat.
Iar trupele care fac muzica se adancesc in mizerie pentru ca au prea putini fani si nu castiga mare lucru.

Manelele... cel mai de prost gust lucru.

34 răspunsuri:
| nonsense a răspuns:

Muzica din Romania e un ''copy/paste'' la fiecare melodie. 20 de melodii house (ca asta e la moda laughing ) cu 20 de ritmuri identice. Mie mi se pare de ****.
Imi place muzica hip hop (cel romanesc in special), pentru ca aia expun realitatea in versuri.
Manelele sunt niste incercari esuate de-ale rromilor sa reproduca muzica turceasca. Dansul si ritmurile sunt cam aceleasi.Cred ca stiti ce parere am despre manele, nu?
=> with a pretty smile i will put my fantastic cock into it :]

| alextoxic a răspuns:

Manelistii - o specie rara de parodihme care candva ereau pe cale de disparitie dar din pacate s-au inmultit ca ciuperciile dupa ploaie...
aaaa, si manelele(muzica) - un semn de protest impotriva speciilor inamice, si un semn de multumire zeului manelelor findca nu i-a prins nimeni la furate...winking
sper ca te ajuta cu ceva rasp. meu.tongue

| madalin_4990 a răspuns:

Manelele sunt cele mai mari mizerii din Romania. Celelalte tipuri de muzica sunt OK.

| kazandubstep a răspuns:

As vrea sa zic doar ca eu iubesc dubstep si trap (mai mult dubstep).
Si urasc manelele si manelistii. Mi-as dori sa moare toti in cele mai mari chinuri. Ma pis pe manele si toata istoria lor. Daca ar fi permis eu i-as omorî pe toti cei care ar asculta manele.
In america dubstep este extrem de popular cel mai ascultat gen de muzica, in Romania nu se prea mai asculta dubstep. Manelele merita sa fie desfiintate manelistii merita omarati in cele mai mari chinuri. Afara manele!

| kiss_6739 a răspuns:

Scumpa mea ...sincera sa fiu manelele sunt la pamant...pe cand muzica usoara mai este cum este...