| Plimbarescu a întrebat:

Ce planuri de vacanţă aveţi vara asta? Ce locuri aţi vrea să vizitaţi?

69 răspunsuri:
| R0co3 a răspuns:

Eu merg la cel mai mare AquaPark din lume...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Viena.

| Plimbarescu explică (pentru R0co3):

Şi unde e cel mai mare Aqua Park din lume? happy

| R0co3 a răspuns (pentru Plimbarescu):

Turcia... Asa am aflat dar daca nu este el, cu siguranta e cel mai interesant

| ThePoet a răspuns:

Eu planuiesc sa dau o tura cu trenul pana in Germania la Munchen si apoi sa ma duc la Southside Festival in Neuhausen Ob Eck.

| emanu23 a răspuns:

America happy

| c0rn3l1uss a răspuns:

La Marea Neagra impreuna cu prietenii.

| superpissy40 a răspuns:

As vrea ca vara asta sa merg in Papua Noua Guinee.

| necsarafael a răspuns:

Eu voi merge in Spania dar tu

| EuPaulA a răspuns:

Eu vara asta merg in Muntenegru si s-ar putea in Anglia (nu e sigur inca)... oricum orinde m-as duce stiu ca va fi perfect alaturi de prieteni big grin

| andrei3812 a răspuns:

Salut eu as dori sa vizitez din nou mare. Imi place mult la ea ca are multe valuri. Mersi pentru intrebare

| VictorL a răspuns:

Eu vara asta ma duc la Grecia vizitez Grecia ma duc la mare dar cel mai cel mai mult imi doresc sa vad muntele ATHOS!

| IMC90 a răspuns:

SUA vreau sa vizitez, dar nu-mi ajunge o vacanta si nici viza nu e usor de obtinut...
Ma multumesc cu Austria --> Wiena

| laurence a răspuns:

Eu merg intr-o calatorie la roma apoi in franta si termin calatoria in belgia

| aaadddyyy a răspuns:

Vreau sa merg in TENERIFE si in PALMA DE MALLORCA

| INGERAS27 a răspuns:

Austria

| CamiiBăă a răspuns:

Eu ma duc intr-o tabara

| Downfall a răspuns:

Degeaba vreau, dacă nu pot...cel puţin nu încă. Mai încolo, dacă îmi voi permite, aş vrea să fac un mic tur al lumii. Să vizitez principalele atracţii turistice din ţări care mă atrag mai mult.

| GabiiHaș a răspuns:

In toate locurile posibile si imposibile.

| Gorath a răspuns:

O să merg la Rock the city,Artmania, într-o tabără în Scoţia,mai bantui pe acasă,poate merg şi la OGF,pe la bunica,mătuşa bla bla,drumeţii pe munte, la mare în Franţa, poate în Vamă şi în rest ocupaţiile mele zilnice:chitară, pictură, videoblogging, skate.

| GottaLOVEpink12 a răspuns:

Pai,ma duc in Sofia, apoi in Grecia si Macedonia.
Deci am ceva drumuri de facut.

| NCatalina a răspuns:

Eu am de gand să merg cu parinţii in vacanţă in Spaniahappy

| iloveusa a răspuns (pentru emanu23):

Si eu merg in America la vara.mergi in NYC?

| anonim333 a răspuns:

Eu nu stiu inca, o sa vizitez intreaga tara cred...

| bogdy555 a răspuns:

In tabara la marea neagra

| Ladybuug a răspuns:

Pai dupa ce termin si eu cu examenele vreau sa plec pentru 1 luna in Spania, la Madrid, pentru shopping, mare si distractie.

| Elenaaa23 a răspuns:

Vreau sa merg in Italia la Roma, Venetia, Milano, Napoli si alte orase pentru un tur al tarii. Sa vizitez toate orasele mari si sa ma plimb mult si shopping bineinteleshee hee
xoxo

| GabrielaMarmelada a răspuns:

Eu la mare la sinaia si poate ca si la manastirea dintr-un lemn (cu parintii)

| คlєxヅ a răspuns:

Poate ai vrut sa spui primavara aceasta. Dar eu ma duc la Zoo. Si as vrea sa merg la un restaurant si sa cumpar o pizza. :p~

| Leocerba a răspuns:

Plimbarescule, ai idee unde se afla in Romania o padure de mesteceni? doar mesteceni?
Dar campuri de lavanda ( nu am pretentia sa fie fix ca alea din Franta)?
Cunosti, in Romania, parcuri dendrologice cu esente rare? sau care sa arate natural, sa nu fie devastate de "civilizatie"?
Hai, te rog, spune-mi ce stii. Mi-ai face vacanta de vara mai frumoasa.