| Plimbarescu a întrebat:

Ce planuri de vacanţă aveţi vara asta? Ce locuri aţi vrea să vizitaţi?

69 răspunsuri:
| alexalexandrusincerul a răspuns:

La Marea neagra, banuiesc, prin luna august.

| Domiinic a răspuns:

Sper sa reusesc sa plec la Split.

| anonima5682651 a răspuns:

Nu mi-am facut planuri dar as vrea sa vizitez parisul!

| positivity a răspuns:

Păi ca planuri de vacanţă, vreau să devin un skater destul de bun, pentru a demonstra lumii că chiar şi o fată se poate da pe un skateboard. Poate în această vacanţă voi reuşi să demonstrez că fantomele există, şi că nu sunt doar nişte poveşti.
Mi-ar plăcea dacă aş reuşi să merg în Japonia, dar cred că acesta este doar un vis de-al meu. Altceva, mi-ar plăcea dacă aş merge în Paris, sau chiar Viena. Ar fi superb.

| Fatayou a răspuns:

Italia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In New Yourk

| CamiiBăă a răspuns:

In Vestul tarii

| AlinaG a răspuns:

Asia Centrala : Ucraina-Kazakhstan-Kirghizistan-Uzbekistan

| Alexandra_7889 a răspuns (pentru IMC90):

Viza este usor de obtinut adica pentru mine a fost am viza pe 10 ani si am luat-o la 13 ani big grin pup :X