| Plimbarescu a întrebat:

Ce planuri de vacanţă aveţi vara asta? Ce locuri aţi vrea să vizitaţi?

69 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Voi merge pe Insula Corfu, Grecia happy!

| Plimbarescu explică (pentru Leocerba):

Salut! Defileul Jiului este declarat parc natural protejat din 2005 si tot aici gasesti o pădure de mesteceni. E foarte frumos si nu prea e devastat de civilizaţie. happy

Cât despre câmpuri de lavandă nu prea ştiu să existe în România. Poate ştie altcineva de pe aici?

| Plimbarescu explică (pentru CamiiBăă):

La mare sau la munte? happy

| Plimbarescu explică (pentru emanu23):

Oau! ce orase o sa vizitezi?

| REDded a răspuns:

Intii si intii sa-mi vad bunicii apoi! apoi moi gindi!

| DdoarEuuu a răspuns:

Pai ma duc cu ai mei (Familia) intr-o vacanta in Italia.

| Leocerba a răspuns (pentru Plimbarescu):

Da` pentru padurea mea de mesteceni din defileul Jiului, unde-mi recomanzi sa ma cazez cateva zile?
Multumesc.

| chocokitty a răspuns (pentru R0co3):

Am mers si eu in Turcia o vacanta una dupa alta! Adica...acu 2 ani si anul trecut! primul an am mers la AquaFantasy (e super interesant) si in al doilea an am mers la celalalt park...Aqua[nu mai stiu cum se numea laughing] si a fost minunat, dar pentru mine a fost si mai interesant cand am inotat cu DELFINII! a fost cea mai frumoasa experienta!

| Maria19b a răspuns:

Eu anul acesta am examenele de capacitate big grin :X si dupa ce le termin :X am sa merg la mare, la tsara si in ITalia la matusa- mea big grin abia astept :X

| Plimbarescu explică (pentru chocokitty):

Ah, cred că sunt tare frumoşi delfinii! eşti o norocoasă! happy

| Plimbarescu explică (pentru REDded):

Şi unde locuiesc bunicii tăi?

| Plimbarescu explică (pentru Leocerba):

Păi cred că în Petroşani sau Voineasa e cel mai bine.

| critiannnnuu a răspuns:

Stau acasa laughing

| Șttefania a răspuns:

Eu vreau sa merg la mare, la noi in Romania. Nu am fost pana acum, si am 13 ani. Sper sa merg. As mai vrea sa merg in Thailanda, unde a filmat Delia videoclipul la Omadeo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa merg in Spania la niste rude, si sa mergem la marea mediterana.Inca nu e nimic sigur. oricum am de gand sa ma distrez.

| Alexaa009 a răspuns:

Poi,eu nu stiu daca merg undeva dar imi place sa ies cu prietenii mei mereu intr-un loc care l-ai mai vizitata(aproape de casa)care ti se pare plictisitor dar cand ai sa mergi cu prietenii tai ai sa vezi ca e mult mai interesant sau daca chiar ai de gand sa mergi undeva anume:Lacul rosu; Statiunea mamaia; Statiunea eforie nord; Muntii Ciucas; Statiunea Costinesti; Cheile Turzii; Cetatea Bastionara Alba Carolina; Transalpina, drum peste creasta muntilor; Lacul Ochiul Beului; Muntii Fagaras; Muntii Rodnei; Lacul Capra; Manastirea Cernica; Vulcanii Noroiosi – Buzau; Castrul Roman Porolissum; Barajul Siriu.Si cauta tu pe google despre ele unde ar veni sau iti cauti aicihttp://www.turistderomania.ro/......ia/page/3/ Eu vreau sa merg la mare la mamaia.

| DeeaHelpYou a răspuns:

Sincer vacanta de vara voi iesi afara cu fetele la un suc, mai merg pe la rude, ma plimb cu rolele, intru pe facebook pe TPU ...si in vacanta voi merge la mare desi eu vreau la munte tata vrea la mare deci :^.^ nu prea am eu o vacanta de neuitat dar e criza happy

| PikaRawrr a răspuns:

Momentan niciun plan. O iesire de un weekend la Balchik in Bulgaria saptamana viitoare e ok momentan laughing ^^

| Plimbarescu explică (pentru PikaRawrr):

La Balcik e foarte frumos, o sa iti placa sigur! Neaparat sa vizitezi castelul Reginei Maria, e ca in povesti

| 060141180 a răspuns:

Cascadele din munt

| PikaRawrr a răspuns (pentru Plimbarescu):

In prima zi asta fac ^^. Multumesc.

| Patrisia14 a răspuns:

In statele unite kiss sau ....In Norvegia big grin

| oannaroman a răspuns:

Spania happy la soaree si plajaaa si oceaaan!

| UnicornsAreLove a răspuns:

Cantonament tot in Romanialove struck

| sweetgirl97 a răspuns:

Eu am cumpărat deja bilete pentru Franța pentru luna august. big grin În iulie merg în Bulgaria... apoi mai vedem...big grin

| DomnuMăr a răspuns:

Suedia...

| Sa99 a răspuns:

Eu ma voi plimba prin tara cu familia

| AntoniaOrman a răspuns:

In Italia, la mare si la pitesti!

| Irimia_Dan_1969 a răspuns:

Delta,undeva la munte apoi in maramures

| Nadine17 a răspuns:

Ma duc la Mamaia, insa as da orice sa vizitez Grecia. Ar fi interesant chiar un loc de munca pe timp de vara acolo :d