| adi_bleoca a întrebat:

Ce sa fac in avion ca sa nu ma plictisesc? O sa zbor cam 5 ore si o sa ma urc pe pereti!

Răspuns Câştigător
| lucian_popor a răspuns:

Eu ametesc daca citesc, asa ca, in lipsa de altceva, ma uit cum se scobesc oamenii in nas, cum se entuziasmeaza la mancarea din avion, ascult cum urla bebelusii care zboara cu mine, ma uit la nori si incerc sa deslusesc forme (daca am norocul sa stau la geam), imi inchipui cum s-ar deforma mimica tuturor daca le-as spune ca o sa ne prabusim, etc

14 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Stiam ca este voie cu orice aparat electronic in afara de telefonul mobil.asa ca iti poti lua mp3 playerul/laptopul/dvd playerul portabil/psp/Ipod & altele...

| LuS[z] a răspuns:

Iti poti lua ceva ca sa saculti muzica sau sa te uiti la un film sau sa citesti o carte.ar mai fi o varianta....sa iei un somnifer usor ca sa dormi vreme de 5h!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

poti folosi si telefonul daca il treci pe flight mode happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

player cu muzica obligatoriu! happy daca ai unul care stie sa vada si filme, cu atat mai bine. mie mi se pare ca trece timpul mai repede daca mai uit la un sezon dintr-un serial decat daca mai uit la filme... poti sa-ti mai iei integrame, sudoku. iar daca combini toate variantele de mai sus, nici n-o sa simti cum trec 5 ore happy

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Ziare, reviste, reviste de moda si poate dai peste vreun coleg sau colega de scaun si vorbiti tot drumul schimband inpresii trecandu-va timpul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

salut adi_bleoca, poti incerca integrame, cuvinte incrucisate, o carte (nuvela), sau un dictionar de conversatie :-)

| Ishq333 a răspuns:

Pai decat sa te urci pe pereti si sa te dea aia afara cu parasuta, ia-ti o foaie si un pix si scrie-ti un plan despre ce vei face sau daca nu scrie in jurnal cum te-ai urcat pe pereti si ai zburat cu parasutalaughing
Nu mai am idei, sa se gandeasca si altul~!~!~!~!~!~!~!~!~!~!~!~!~!~!~!~!~!~!~!~!~!

| iunie2001 a răspuns:

Reviste, ziare, muzica mp3, daca esti baiat dragut si zambesti frumos posibil sa gasesti cu cine sa stai de vorba. drum bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cu ce companie aviatica zbori si pe ce distanta. Cele serioase au pe spatarul scaunului din fata un ecran pentru.filme sau jocuri.In manerul scaunului este telecomanda.

| livia_mocanu a răspuns:

Eu citesc, dorm, ascult muzica, ma uit pe geam, sau mananc... uneori in combinatii de cate doua, alteori le fac pe toate odata.

| carmencita80 a răspuns:

Deschizi laptopul, dc ai si casti sa asculti muzica e si mai bine, sau poti lua Ipod, MP3 player, citesti o carte/revista, oricum vei petrece jumatate de ora servind masa, eu as trage un somn bun...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi ia cu tine o revista si citesti-o pe avion, sau descarca-ti un videoclip pe telefonul mobil si uita-te pe el in avion

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu iei leptopul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti face un videocliplaughing