| anonim_4396 a întrebat:

Cine a mai fost in Tenerife cum vi s-a parut? Cum e apa oceanului?

5 răspunsuri:
| ElenaRomann a răspuns:

E super.dar mai tare e santorini

| Ejkoli a răspuns:

Caldicica acum. Dar ii mai fain la Santander, Spania... funda (am fost la amandoua dar la tenerife ii mai scump dar nu cu mult mai fain ca la Santander) FUNDA

| esir01 a răspuns:

In Tenerife e foarte frumos, multe activitati. Apa oceanului nu este foarte calda, 21-22 de grade. depinde si de perioada.
Poti citi mai multe informatii despre Tenerife aici: https://beachingtravel.ro/......nul-teide/