| dnddnd a întrebat:

Cine imi poate da si mie detalii despre hotel Yavor Palace din Sunny Beach din Bulgaria? Are parcare? E curat? Se mananca bine? Niste mici pareri. Multumesc!

1 răspuns:
| ♥Iulicious♥ a răspuns:

De la inceput iti pot spune ca tot ce vezi pe internet legat de cazari preturi si hoteluri e o minciuna curata... daca vrei sa mergi la Bulgari la mare mai bine pe bilet si asta il gasesti la agentile de turism. Dar parerea mea mai bine la noi in tara decat la bulgari. Eu am 2 zile de cand am venit de la mare de la Mangalia si a fost foarte frumos dar inainte sa petrecem vacanta pe litoralul romanesc am fost la bulgari si drept sa iti spun o zi intreaga am luat hotelurile la rand prin faptul ca eraum mizerabile in doua cu mucegai si vb aia hotel de 3, 4 stele ce naiba erau nasole rau. SI si sa nu mai zic ca indicatoarele din bulgaria sunt jale deci nu ai cum cum sa te ghidezi la drum trebuie s-o iei la ghici si daca cereai unui bulgar o informatie sau ceva de genu nimeni nu stia nimica si mai ales ca noi am incercat sa vb si in limba engleza cu ei si in rusa si sa va spun ca ca limba engleza na nu prea intelegeau da in rusa da si o faceau ca nu stiu nimica. Astai bataie de joc pe la hoteluri cum la noi ca sa te angajezi ca receptioner iti trebuie 2 limbi straine si astia din Bulgaria nu stiu limba engleza sa fim oameni seriosi. Cu toata inima mea iti spun sa nu mergi la bulgari ca serviciile sunt nasole. cum vine asta ca daca nu parchezi bine majina vine si tio ridica si trebuie sa mergi la politie s-o iei si trebuie sa mai dai si 50 de euro ca s-o iei sau sa dai in fiecare zi la parcare 10 euro. Sa fim seriosi is hotomani bulgarii. Mie cel putin nu mi-a placut deloc mai bine la romani cand mai ales cazarile is ft ieftine. poti sa iti inchiriezi un apartament cu 2 camere, bucatarie si baie cu 1 milion noaptea serios e pomana curata si mai ales daca vi in gasca serios mai bine la noi ca anul asta la cazari sunt ft ieftine si merita.