| maria4567 a întrebat:

As dori sa va intreb, voi credeti in "Mos Craciun"?

16 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

...hmmm, buna intrebare...

| crynys a răspuns:

Mai degraba cred in Craciunite.

| lifeForJesus a răspuns:

Daaa...când eram mai micuț!
Sărbători fericite! happy

| Graphee a răspuns:

- În inima mea, tot timpul va exista un Moş Crăciun, care să îmi aducă fericirea de sărbători!

Numai bine.

| 0PopaPorno a răspuns:

Hmmm... Imi place sa cred, dar stiu ca nu exista. happy

Răspuns utilizator avertizat
| мιcυтѕαααα a răspuns:

Aici sunt si copii mici. Mai bine nu spuneti ce credeti voi.

| Emilia23 a răspuns:

Da. cand eram mai mici`laughing :*.

eu `la 5 ani am aflat ca nu exista ca sunt parintii`!big grin.laughing

| maria4567 explică:

Binenteles ca nu exista nici eu nu cred dar totusi in inimile noastre poate doar ca o manie mai exista

| AndreeaRox a răspuns (pentru maria4567):

Da,eu cred ca exista mos craciun... tata e mos craciunul meu, iar eu a luihee hee

| MihaiAndronescu123 a răspuns:

Mos craciun sunt parinatii.rolling on the floor cat am ras la intrebarea asta.

| maria4567 explică (pentru MihaiAndronescu123):

Pai binenteles ca nu exista mie mi-au zis la varsta de 4 ani ce am mai ras

| MihaiAndronescu123 a răspuns (pentru maria4567):

Mie la 7

| MrSaxoBeat_8951 a răspuns:

6 cai frumosi

| Emylutzhu a răspuns:

Mos craciun sunt parinti nostri care pun cadourile sub brad! Sau se imbraca ei in Mos craciun! rolling on the floor

| lenutza50 a răspuns:

Nu