| Crisstinayy12 a întrebat:

Cum ajung pe un vas de croaziera? Mai exact pe Royal Caribbean daca stie cineva de unde il iau si cum ajung in America.winking

Răspuns Câştigător
| MelindaPocsai11 a răspuns:

Stiu ca in Barcelona exista un port din care pleaca mai multe vase de croaziera spre America, incluzand The Royal Caribbean. Deci, trebuie sa iei un avion pana in Barcelona ( noroc cu aeroportul pentru ca e unul din cele mai mari aeroporturi din Europa).
Iti sugerez sa cauti Transatlantinc Royal Caribbean departures from Barcelona pe google si sa intri pe pagina lor oficiala. Acolo introdu data din care vrei sa pleci, numarul de nopti/persoane si pana sa iei biletele, vezi daca exista un zbor in perioada aceea in Barcelona in care sa ajungi in Barcelona cu cel putin 4 ore inainte de imbarcarea pe vasul de croaziera.
Succes!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si din America te intorci cu corona.

| Violleta2022 a răspuns:

Cand mai cresti, si implinesti 18 ani, iti cumperi bilet de vacanta pe nava de croaziera cu care doresti sa calatoresti. te deplasezi cu avionul pana in Italia sau UK ca sa te poti imbarca pe acel vas si calatoresti pe ocean pana ajunge in apele Americii, dupa care te intorci, pe acelasi vas, in acelasi punct de debarcare.

| JicaContra a răspuns:

Pana nu se termina pandemia nu circula nici un vas si nici tu nu pleci nicaieri!

| Tehno21 a răspuns:

Te crezi în filme? laughing)

| Crisstinayy12 explică (pentru Tehno21):

M-am saturat sa imi fie viata asa plictisitoare happy