| felician a întrebat:

Cum pot trimite un caine, un pui de soricar, in Germania? Ce acte trebuie si cam cat m-ar costa tot ce trebuie ca sa ajunga acolo? ROG SERIOZITATE. Sunt in criza de timp si vreau sa aflu, daca se poate cat mai repede. Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contacteaza-i pe cei de la DHL (da-le un e-mail sau un telefon) http://www.dhl.ro/publish/ro/ro/web/contact_new.high.html

2 răspunsuri:
| wizard_cristi a răspuns:

Nu poti trimite animale vii in alta tara. Poti in caz maxim sa mergi tu cu animalul caz in care trebuie sa treci inainte pe la veterinar pentru a-i face analizele si actele pentru trecerea granitei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ar costa cam 2.000 de euro