| Derkes a întrebat:

Cum vi se pare Vatra Dornei? Este ok pentru o vacanta de 3 zile?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dacă faci ceva trasee montane e ok, în rest orașul îl vezi în 2 ore

| Catrice a răspuns:

De ce sa nu fie?!
Îți chemi niște prieteni, va bateți cu zăpadă laughing
Sau alegi sa te plimbi prin parc.
Nu ai prea multe de vizitat.

| aDEeLAa a răspuns (pentru Catrice):

Mai este zapada acum?

| Catrice a răspuns (pentru aDEeLAa):

A rămas destulă pe pârtie, ici-colo la 900-1000 m pe munți, prin pădure.
În rest deja au înverzit pomii, iarba, toate cele.

| Mihaella4356 a răspuns:

Cam la vreo ora distanță e si Colibiţa, mi se pare mai fain acolo.

| Name177 a răspuns:

Eu sunt din zona si crede ma ca i supeer, nu o sa ti para rau! Aer curat, un peisaj uimitor, oameni cumsecade! O sa fie frumos daca alegi Vatra Dornei!