| Ambassaderåd a întrebat:

Daca as pleca intr-o vacanta... unde mi-ati propune?

Răspuns Câştigător
15 răspunsuri:
| cmm a răspuns:

Depinde de buget si de ce iti place sa faci. eu as merge la Malaga, ai de toate, plaje, discoteci, oras, dar si liniste, aproape de Costa del Sol, de fapt in prelungire, poti face excursii senzationale, de exemplu in Maroc sau Cordoba, poti sa te ascunzi intr-o gradina botanica de senzatie, poti face cumparaturi, ai cam de toate, in plus ai curse directe cu blue-air, destul de accesibile la bani, ai Coride, ah ce dor imi e de cateva zile in Malaga!

| Bacemi a răspuns:

Venetia, Paris, Praga sau Roma.

| Razvan a răspuns:

Viziteaza mai intai Romania si apoi alte tariwinking

| Kitty a răspuns:

Franta, undeva la tara.

| ImmortalQueen a răspuns:

Scz ca nu au mers si imaginiletongue

| Romancutza a răspuns:

Spania este super trebuie sa o vizitezi (pot primi fondita?)love struck mersi

| Ambassaderåd explică:

In Romania am ost peste tot dar nu am putut sta mult deoarece sunt preturi, de Doamne ajuta laughing. pana acum am fost in Danemarca, suedia, Polonia, Bulgaria Ungaria, siii ce urmeaza sa imi expune-ti voi big grin

| pandaX3 a răspuns:

Romania nu prea merita vizitata...(desigur, sunt niste locuri superbe pe ici-colo, dat trebuie sa mergi cu cortul), asa ca :

Pentru party, plaja, shopping : Miami ( stiu din propprie experienta ca e frumos, dar nu de iesit noaptea din hotel)
Pentru peisaje : Japonia, Insulele Greciei;
Cultura : Italia, Peru, China,

Deasemene : America de Sud
Africa de Sud
Canada ( locuri si rezervatii exceptionale!)
Spania ( dar la tara )
Caraibe
Madagascar ( este intr-adevar frumos )

Sper ca am ajutat, oricare ar fi scopul intrebarii happy

| addicting a răspuns:

China acolo gasesti pe orcine orice sau america

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu tias propune in America sau in Malybuu sau in Tennesy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grecia- Cavala / Ungaria- Gyula cazarea se gaseste usor, exista multe hipermarketuri si-n plus puteti merge in Centrul SPA, un loc minunat si accesibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De parte de romania

| adi4ever a răspuns:

In Honolulu

| AnonimulNr2564 a răspuns:

In Hawai happy numa sa ai banibig grin

| ByaaaByBy a răspuns:

Depinde de ce limbi mai stii vb. Mie imi place mult Austriawinking