| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi multe idei despre ce pot sa fac intr-o excursie de doua zile.Am 11 ani.

Răspuns Câştigător
| Acaikus a răspuns:

Poze multe mai nebune asa,sa dansezi,sa te bucuri ca esti departe de parinti mai ales ca sa simti bucuria,sa spui glume,bancuri., sa uiti de toate de pea casaa, multe poti sa faci numaI SA STII U CE VREI CU ADEVARAT. SPER CA ti-am fost de folos.:d te rog fundita

2 răspunsuri:
| ravanoos a răspuns:

Ai putea sa imi dai id tau...

| z00m a răspuns:

Daca ai net pe mobil poti sta pe net... poti asculta muzicaa prin casti, poti citi o carte, daca ai netbok intri pe el, poti desena etc. pls funda