| roxley a întrebat:

Dau funda cine imi trimite si mie ce legatura de trean am cu plecare din Botoani spre Sibiu pentru data de 6.08.2011.

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Tasteaza pe Google "mersul trenurilor", intra pe infofer si acolo poti sa vezi toate trenurile plus preturile biletelor.
Daca n-ai observat, aici, totusi, nu suntem la Informatii CFR.

| roxley explică:

Ardnaxur1961 TPU este un site in care iti poate fi oferita ori ce fel de informatzie in caz de nu stiai, iar daca esti destept dai raspunsul nu spui omului cauta pe google,, mersul trenurilor"...fiindca cautasem si nu am gasit din acest motiv am pus si intrebarea.